Jesteśmy częścią IFES & EDPA

Strona główna Jesteśmy częścią IFES & EDPA

Jesteśmy częścią IFES & EDPA

Jesteśmy dumnymi członkami międzynarodowych organizacji IFES oraz EDPA. Organizacji, które zrzeszają wyłącznie najlepsze firmy i instytucje z branży targowo-wystawienniczej.

Nasze i Twoje korzyści

Członkostwo w tak cenionych organizacjach daje nam wiele korzyści, pośród których możemy wymienić: wsparcie, unikalną i wysoce specjalistyczną wiedzę, dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, a także liczne kontakty ułatwiające współpracę.

Tobie natomiast daje to pewność, że dostarczymy Ci usługi najlepszej jakości – poparte wiedzą oraz doświadczeniem specjalistów z całego świata.

Więcej o IFES

IFES to przede wszystkim sieć firm oraz instytucji wzajemnie ze sobą współpracujących. Będąc częścią tej organizacji mamy możliwość nie tylko dzielenia się swoją wiedzą i praktyką, ale również czerpania z doświadczeń innych firm.

W IFES uczymy się nawzajem od siebie, co pozwala nam stawać się coraz lepszymi, a tym samym zapewniać coraz wyższą jakość naszych usług.

Więcej informacji o IFES znajdziesz w tym miejscu www.ifesnet.com.

Więcej o EDPA

EDPA to przede wszystkim organizacja, której celem jest nieustanne podnoszenie jakości wykonania oraz samego designu w świecie targów i wystaw.

Będąc członkiem EDPA mamy unikalną możliwość uczenia się od najlepszych w obszarze face to face marketing.

Więcej informacji o EDPA znajdziesz w tym miejscu www.edpa.com.