dlaczego my?

wdrażamy
pomysły

w życie

Synergia doświadczenia, wiedzy i kreatywności to znak rozpoznawczy i jednocześnie siła zespołu Intermark.

Posiadamy bogate portfolio stoisk targowych, zrealizowanych na największych imprezach wystawienniczych, wykonanych dla wiodących firm i marek z całego świata. Z powodzeniem stosujemy szereg unikalnych rozwiązań, zmieniających wizje klienta w realny, funkcjonalny projekt. Łączymy niepowtarzalny design z najnowszą technologią. Doświadczenie i międzynarodowe kontakty pozwalają nam skrócić czas realizacji przy zachowaniu najwyższego standardu obsługi. Wszystko to czynimy z pasją, ambicją i energią, poszukując coraz lepszych rozwiązań.

Intermark należy do międzynarodowych organizacji zrzeszających firmy targowe, takich jak IFES, EDPA oraz ESSA. Jesteśmy obecni na najważniejszych targach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Stanach Zjednoczonych. Każdy wyjazd jest źródłem naszych inspiracji i dostępu do nowych trendów w branży wystawienniczej.

logo1 logo3 logo2

Wieloletnie doświadczenie

Współpraca z Intermark obejmuje pełen zakres usług w oparciu o nasze własne zasoby intelektualne, techniczne i logistyczne. Dbamy nie tylko o doskonałość produktu, ale i najwyższe, wypracowane przez nas standardy obsługi klienta.

Nasz sekret tworzenia unikalnych stoisk:

  • 20 lat doświadczenia,
  • 2 500 zbudowanych stoisk,
  • 23 000 m² zabudowy rocznie,
  • 64 imprezy targowe rocznie,
  • 250 000 mil w ciągu roku przelecianych przez naszych PM-ów,
  • 45-osobowy zespół specjalistów pracujący na pełnych obrotach.
Praca dla globalnych marek

Dotychczas zaufały nam takie światowe marki, jak: SAMSUNG, HYUNDAI, XEROX, SKODA, MITSUBISHI, MAN, AMICA, CAN-PACK, CLASS, LOTOS.

samsungxeroxclaaslotosskodahyundaimitsubishiman fujitsucanpackembraerrexamamicahuwaweicitiardaghwavinsitsge