co nas

wyróżnia?

W naszym portfolio znajduje się wiele znanych marek, z którymi pracujemy od lat. Zaufanie, jakim nas darzą, ma solidne podstawy i wynika z naszego podejścia do biznesu. Zarządzanie projektami, produkcja i serwis utrzymywane są niezmiennie na najwyższym poziomie. Stawiamy na profesjonalizm i perfekcję, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dotrzymać wszystkich zobowiązań wobec naszych klientów.

Czytaj więcej

jak

działamy?

Prawie 20 lat doświadczenia w branży, setki realizacji oraz świetny zespół pozwoliły nam zbudować silną pozycję na rynku. Nasze projekty i realizacje są wciąż nagradzane i wyróżniane. Firma jest stabilna finansowo, a w biznesie kieruje się regułami fair play i wyznaje zasadę win-win.

Czytaj więcej

kim

jesteśmy?

Intermark tworzą ludzie z pasją, którzy doskonale znają się na obecnych trendach i mają rękę na pulsie, jeśli chodzi o nowości w dziedzinie wzornictwa, projektowania oraz technologii wykonania. Architektami naszego sukcesu oraz sukcesu naszych Klientów są sprawdzeni Projektanci i Project Managerowie. Stawiamy na rozwój i nie zwalniamy tempa. Prowadzimy nasze projekty z energią i precyzją, zawsze w pełnej gotowości do szybkiej reakcji.

Czytaj więcej