co nas

wyróżnia

to co nas wyróżnia stanowi podstawę

naszej firmowej filozofii:

Dostarczamy
rozwiązania pod klucz

Nasi klienci nie muszą się martwić detalami – po tygodniach ustaleń przekazujemy im finalny produkt wyposażony w meble, multimedia, dekoracje i inne uzgodnione elementy.

Zespół anglojęzycznych
Project Managerów

Zatrudniamy profesjonalnych, wielojęzycznych Project Managerów, nadzorujących projekt na każdym etapie realizacji. Odpowiadają za to, by wykonanie było zgodne z ustaloną strategią, reagując na potrzeby i zarządzając pracami do satysfakcjonującego finału.

Dobra komunikacja

Dostępność i elastyczność naszego zespołu stwarza możliwość nawiązania dobrego kontaktu. Zależy nam na jak dokładniejszym omówieniu projektu tak, aby mieć pełen obraz oczekiwań klienta. Sprawy dobrze przeanalizowane na miejscu zapobiegają wszelkim komplikacjom na montażu. Bezpieczeństwo realizacji zapewnia dobra komunikacja zarówno wewnątrz zespołu, jak i pomiędzy Project Manageram a Klientem.

Wsparcie przed,
w trakcie i po targach

Obsługa projektu nie kończy się na stworzeniu stoiska. Nasi Klienci objęci są kompleksowym serwisem technicznym i logistycznym, łącznie z przechowaniem elementów ekspozycji.

Szybka reakcja
i profesjonalny serwis

System szybkiego reagowania i elastyczność działania, a także stały kontakt z gronem sprawdzonych dostawców, certyfikowanych materiałów – to najwyższa jakość i bezpieczeństwo obsługi, dostępne dla wszystkich naszych Klientów.