Zespół

Strona główna Zespół
CEO

Osoba, bez której Intermark by nie istniał. To on trzyma wszystko w ryzach, jednocześnie dbając o to, aby nasza firma stawała się coraz lepsza – z dnia na dzień!

Produkcja

Odpowiednio skalkulowane, zaprojektowane i przemyślane elementy nie mają sensu, jeśli nie ma kto ich wytworzyć.

I właśnie tę rolę pełni nasz dział produkcyjny. To na jego barkach spoczywa stworzenie tego, co inne działy zaplanowały.

Finanse

To właśnie tutaj formalnie wszystko się zaczyna i kończy. Dział finansów dba miedzy innymi o nasze umowy, faktury oraz fundusze, bez których nie moglibyśmy pracować.

OFFICE

Nawet w najbardziej zabieganej i kreatywnej branży potrzebujemy osoby stojącej na straży porządku w całej firmie.

Office Manager to pierwsza osoba, która powita Cię w naszej firmie.

MARKETING & ADMINISTRATION

Mamy znakomite produkty, świetny zespół oraz bogate portfolio. Jednak wiemy, że w dzisiejszym świecie to za mało, by zaistnieć w świadomości klientów.

Tutaj dba się o naszą promocję oraz budowanie pozytywnego wizerunku.

PURCHASE

Aby coś stworzyć, najpierw trzeba mieć „z czego” . I właśnie tym zajmuje się dział zakupów.

Jego rolą jest dostarczanie materiałów, z których powstają potem najlepsze projekty.

PROJECT MANAGEMENT

Nawet najlepsza komunikacja pomiędzy działami nie może obyć się bez osób, które będą czuwały nad finalnym efektem ich pracy przekuwając pomysły klientów w rzeczywistość.

Dział zarządzania projektami pełni rolę stróża, którego zadaniem jest kontrola wszystkich etapów realizacji oraz dbanie o to, aby praca zawsze została wykonana na czas i według wytycznych …nawet tych zmiennych.

GRAPHIC

Dział ten to istna fabryka grafiki według pomysłów i idei naszych klientów, które z powodzeniem wykorzystują aby nadać wyrazu swoim stoiskom.

Design & Detailing

Bez projektu nie powstałoby stoisko.

Efekty pracy naszego detailera zawsze widać najwcześniej. Projektując między innymi w programach AutoCAD oraz 3DS MAX ukazuje wizję naszych klientów w najmniejszych detalach.

Logistyka

Gdy już wszystkie elementy stoiska są gotowe przychodzi czas na dostarczenie ich bezpośrednio na miejsce targów.

Ta rola przypada zawsze logistykowi, który nie tylko zajmuje się przewiezieniem całej konstrukcji, ale równie chętnie uczestniczy w załadunkach i rozładunkach.

Estimation

Właśnie w tym dziale odbywa się skrupulatna weryfikacja projektu i kalkulacja celem przedstawienia szytej na miarę oferty cenowej.

Każdy nasz projekt i jego element musi zostać dokładnie sprawdzony aby przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów.