w ludziach

siła

NIE BOIMY SIĘ PODEJMOWAĆ CORAZ TO WIĘKSZYCH WYZWAŃ. STARAMY SIĘ, ABY TWÓRCZA ENERGIA BUDOWAŁA I WZMACNIAŁA NASZE RELACJE Z KLIENTAMI. MAMY NAJLEPSZYCH LUDZI W BRANŻY.

Maciej Witkowiak

CEO

maciej@intermark.com.pl

Przemysław Pawlik

Business Development Supervisor

przemekp@intermark.com.pl

Ola Kunicka-Łukaszyk

Business Development Manager

ola@intermark.com.pl

Marta Mularczyk

Head of Project Management

marta@intermark.com.pl

Paulina Włodarczyk

Senior Project Manager

paulaw@intermark.com.pl

Elżbieta Dunowska

Senior Project Manager

ela@intermark.com.pl

Marcin Błaszyk

Project Manager

marcin@intermark.com.pl

Dominika Gedowska

Project Manager

dominika@intermark.com.pl

Rafał Pypczyński

Project Manager

rafal@intermark.com.pl

Karolina Czabaj

Project Manager

karolina@intermark.com.pl

Jacek Maćkowski

3D Designer/ Detailor

jacek@intermark.com.pl

Kamil Kilan

Graphic Supervisor

kamil@intermark.com.pl

Marcin Dobroniecki

Senior Graphic Manager

marcind@intermark.com.pl

Paweł Kostyk

Production Director

pawel@intermark.com.pl

Michał Krukowski

Logistics Manager

michal@intermark.com.pl

Joanna Pers-Kistowska

HR & Financial Coordinator

joanna@intermark.com.pl

Natalia Skupniewicz

Board Office & Administration Manager

natalia@intermark.com.pl

Monika Kaźmierska

Secretary

biuro@intermark.com.pl

Marcin Kurys

Production Manager

marcink@intermark.com.pl

Darek Sobolewski

Purchasing Specialist

darek@intermark.com.pl