Miło nam poinformować, że drugi raz z rzędu nasz rozwój oraz efektywność działania zostały wyróżnione przez Diamenty Forbesa, a firma Intermark otrzymała wyróżnienie Diament Miesięcznika Forbes 2017.

Nagroda ta przyznawana jest firmom z dużym potencjałem rozwoju i szybkim wzrostem.

Ranking, na którego podstawie przyznawane są te prestiżowe wyróżnienia, bierze pod uwagę dane z trzech lat (dane te opracowywane są przez magazyn Forbes oraz firmę Bisnode).

Prezentuje on najszybciej rozwijające się firmy w Polsce oraz szacuje wartość przedsiębiorstwa w oparciu o aktywa spółki i jej wyniki finansowe. Dzięki temu, uważany jest za jeden z najbardziej dokładnych i wiarygodnych rankingów na rynku.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie zostało zauważone i nagrodzone Diamentem Forbesa. Obecność na tej liście jest potwierdzeniem, że nasz dynamiczny rozwój wynika z przejrzystej i zaplanowanej strategii. Prawdziwym wyzwaniem nie jest liczba małych stoisk, ale obsługa dużych korporacji zdobycie ich zaufania. Na tym się skupiamy. Na przyszłość spoglądamy z optymizmem, ponieważ nowe możliwości dopiero przed nami”

mówi Maciej Witkowiak, CEO Intermark

Dziękujemy naszym partnerom biznesowym, dzięki którym ten sukces jest możliwy.