My dla Sits.

Pełna obsługa w zakresie kreacji, projektu oraz realizacji.

Firma Sits to wiodący producent mebli. Jest naszym stałym partnerem, dla którego regularnie wykonujemy zlecenia związane z kompleksową obsługą stoisk na targach w Kolonii, Paryżu, Birmingham, Sztokholmie i Bad Salzuflen. Naszą rolą jest nie tylko montaż czy bieżąca obsługa bezpośrednio na targach, ale również kreacja, opracowanie projektu oraz produkcja gotowych stoisk.

Minimalizm góruje.

Zarówno w biznesie, jak i reklamie, firma wyznaje jedną zasadę – im mniej tym lepiej, i dokładnie te same wartości przekuwa także na swoje stoiska. Design stoisk firmy Sits opiera się na minimalizmie, wysublimowanej estetyce oraz spokojnej kolorystyce. Zgodnie z tym duchem, każde realizowane przez nas stoisko musi być jedynie tłem dla doskonałych mebli.

Rzeczą kluczową dla prezentacji produktów Sits jest światło. Dlatego do każdego stoiska opracowujemy dedykowane oświetlenie, specjalnie mocowane do trussu znajdującego się tuż nad nim. Dodatkowo, całą powierzchnię pokrywa siatka stanowiąca swoiste zadaszenie dla indywidualnej ekspozycji firmy Sits.

Maison & Objet 2018 Paris Designed by Inter-Mark

Maison & Objet 2012 Paris Designed by Inter-Mark

JFS 2018 Birmingham Designed by Inter-Mark

JFS 2017 Birmingham Designed by Inter-Mark

IMM 2015 Cologne Designed by Inter-Mark

IMM 2019 Cologne Designed by Inter-Mark