Nasza firma została wyróżniona tytułem Diamentu Miesięcznika Forbes 2016. Jesteśmy dumni z tej nagrody, która jest jednocześnie zwieńczeniem naszych starań o zachowanie dobrej jakości oraz spełnienia oczekiwań naszych klientów na wszystkich płaszczyznach współpracy. Fragment artykułu:

LIDER TARGOWYCH INNOWACJI

Synergia doświadczenia, wiedzy i kreatywności to znak rozpoznawczy i jednocześnie siła zespołu Intermark. Posiadamy bogate portfolio stoisk targowych, wykonanych dla wiodących firm i marek z całego świata, zrealizowanych na największych imprezach wystawienniczych. Z powodzeniem stosujemy szereg unikalnych rozwiązań, zmieniających wizje klienta w realny, funkcjonalny projekt. Właśnie doświadczenie i międzynarodowe kontakty pozwalają nam skrócić czas realizacji, przy zachowaniu najwyższego standardu obsługi. Nasi klienci cenią sposób, w jaki potrafimy wyrazić jej tożsamość, łącząc niepowtarzalny design z najnowszą technologią. Czynimy to z pasją, ambicją i energią w nieustannym poszukiwaniu coraz lepszych rozwiązań.

Współpraca z Intermark obejmuje pełen zakres usług, w oparciu o nasze własne zasoby intelektualne, techniczne i logistyczne. Dbamy nie tylko doskonałość produktu, ale i najwyższe, wypracowane przez nas standardy obsługi klienta. Jak to wygląda w praktyce? Podstawą jest strategia, łącząca pomysł z kompleksową wizją wszystkich etapów projektu. Kluczową rolę pełnią profesjonalni, wielojęzyczni Project Managerowie, nadzorujący i koordynujący prace specjalistycznych zespołów. Do nich należy błyskawiczne reagowanie na nieprzewidziane sytuacje i podejmowanie szybkich decyzji. Jak zawsze liczy się elastyczność i doświadczenie. W Intermark obsługa zlecenia nie kończy się na stworzeniu stoiska. Nasi Klienci objęci są stałym serwisem technicznym i logistycznym, łącznie z usługą przechowania elementów ekspozycji, co optymalizuje koszty kolejnych imprez targowych.

Dotychczas zaufały nam takie światowe marki, jak: SAMSUNG, HYUNDAI, XEROX, SKODA, MITSUBISHI, MAN, AMICA, CAN-PACK, CLASS, LOTOS.

Intermark należy do międzynarodowych organizacji zrzeszających firmy targowe, takich jak IFES, EDPA oraz ESSA. Jesteśmy obecni na najważniejszych targach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie co jest źródłem naszych inspiracji i dostępu do nowych trendów w branży wystawienniczej.