Oath 2017

Strona główna Oath 2017
2-piętrowa konstrukcja o wadze 24 ton

Stoisko firmy Oath jest dziełem brytyjsko-amerykańskiej firmy Design Scene, która zaprojektowała je specjalnie na targi DMexco,
odbywające się w Kolonii.

Naszym zadaniem było ekspresowe (bo w zaledwie 4 dni), wzniesienie tej imponującej 24-tonowej konstrukcji, która po montażu zajmowała aż 264 m2 powierzchni parteru oraz dodatkowo 80 m2 na piętrze.

Całość powierzchni pokryła podłoga techniczna, na której położyliśmy białe laminowane panele. Wykończenie ścian oraz elementów wolnostojących oparliśmy wyłącznie o laminaty i lakierowanie, a wszystkie aluminiowe struktury zostały pomalowane proszkowo.

Grafika przestrzenna na pierwszym miejscu.

Na stoisku główną rolę odgrywała grafika przestrzenna, w tym podświetlane litery blokowe oraz lakierowane litery z PCV i plexi. Z każdej strony stoiska znajdowała się podwieszana konstrukcja SEG z wbudowanymi, podświetlanymi grafikami.

Strefa audytorialna została przygotowana z myślą o organizacji wykładów i prezentacji, które miały w niej miejsce przez cały czas trwania targów. Część parterowa (wraz ze stanowiskami specjalistów) pełniła rolę ekspozycji produktów i usług firmy. Piętro natomiast zostało podzielone na przeszklone sale spotkań – większą i ogólnie dostępną centralną oraz dwie narożne i nieco mniejsze.