My dla Sibos.

Aktywne wsparcie w organizacji targów.

Nasza przygoda z targami Sibos rozpoczęła się w 2016 roku, gdy do współpracy przy ich organizacji zaprosił nas nasz wieloletni partner – firma Kubik. Wtedy to w udziale przypadło nam przygotowanie elementów stanowiących ekspozycję targów m.in. numeracji sal konferencyjnych, regałów na publikacje targowe, czy nawet brył odpowiadających za branding całego wydarzenia. Dodatkowo, wykonaliśmy również przestrzeń, którą organizator wykorzystywał do udzielania prelekcji, wywiadów, a także bieżącej obsługi odwiedzających.

Potwierdzeniem zadowolenia z efektów naszej pracy był rok 2017, w którym to poproszono nas o ponowne wsparcie w przygotowaniu największych dotychczasowych targów SIBOS zrzeszających liderów z branży finansowej, które odbyły się w Metro Toronto Convention Centre. Tym razem, na zlecenie oddziału z Toronto firmy Kubik, wykonaliśmy główną recepcję, jak również szatnię, punkty informacyjnie, a także zajęliśmy się wyposażeniem piętra w kratownice z hasłami.

Dyspozycyjność na każdym kroku.

Poza zabudową dla organizatora targów, mieliśmy ogromny zaszczyt współpracowania również z innymi firmami wystawiającymi się na targach Sibos. Na zlecenie firmy Kubik wykonaliśmy stoiska między innymi dla firm Earthport, PPI , CLS oraz BankservAfrica.